آمبیانس فیلمی 720 ساعته / 30 روز تماشا!

شهریور ۱۹, ۱۳۹۹
آمبیانس فیلمی 720 ساعته / 30 روز تماشا!

آمبیانس یک فیلم تجربی آینده است که توسط کارگردان سوئدی آندرس وبرگ کارگردانی شده است . تاریخ اکران فیلم 31 دسامبر 2020 است و مدت زمان آن 720 ساعت یا 30 روز خواهد بود و به صورت جهانی نمایش داده می شود . پس از پایان اکران اولیه فیلم ، وبرگ تنها نسخه موجود از کل فیلم را نابود می کند ، که به گفته وی این فیلم طولانی ترین فیلم ساخته شده است که وجود ندارد . وی همچنین اظهار داشته است که این آخرین فیلم وی خواهد بود. این دومین فیلمی طولانی است که پس از لجستیک ساخته شده است .


آندرس وبرگ (متولد 1968) یک هنرمند سوئدی است که با ویدئو ، عکاسی ، صدا ، رسانه های جدید و تاسیسات کار می کند و در درجه اول به هویت توجه دارد.
وی متخصص در فن آوری های دیجیتال ، هدف او ترکیب ژانرها و روش های بیان برای کشف پتانسیل رسانه های دیداری شنیداری است.

خلاصه داستان

فضا و زمان در سفری رویایی مانند سورئال فراتر از مکانها در هم آمیخته اند و خلاصه ای از داستان غیرخطی انتزاعی از زمان هنرمند آندرس وبرگ است که با تصویر متحرک سپری شده است.

اعلام نامزدهای بخش تلویزیون بیستمین جشن حافظ / سال 1399
بخوانید

توسعه و انتشار

وبرگ اظهار داشت که او آمبیانس را به عنوان اعتراض به بازآفرینی فیلم های قدیمی و کلاسیک ساخته است .

از سال 2016 وبرگ ادعا کرده است که 400 ساعت فیلم را به اتمام رسانده و برای تکمیل فیلم تا تاریخ اکران باید هر هفته 7 تا 8 ساعت فیلم خام فیلمبرداری کند. وبرگ دو تریلر از این فیلم منتشر کرده است که اولین قسمت در سال 2014 منتشر شده و 72 دقیقه طول دارد. وی تریلر دوم را در سال 2016 منتشر کرد که 440 دقیقه بود (7 ساعت و 20 دقیقه پوند) و اظهار داشت که یک تریلر 72 ساعته را در سال 2018 منتشر خواهد کرد. اما این هرگز به نتیجه نرسید. تریلر دوم شامل یک بارگیری بود و هیچ برشی نداشت.


بازیگران

بازیگرانی همچون Niklas Hallberg و Stina Pehrsdotter در این فیلم ایفای نقش می کنند .

5 1 رای
Article Rating
دنبال کنید
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها