بازیگرانی که از مشکلات روانی رنج می برند !

مرداد ۱, ۱۳۹۹
بازیگرانی که از مشکلات روانی رنج می برند !

اغلب مردم بر این باورند که ستاره های هالیوود زندگی بی دغدغه و مرفهی دارند و هرگز غمگین یا افسرده نمیشودند ، زیرا پول و ثروت فراوانی دارند و دلیلی برای خوشحال نبودن ندارند؛ ولی زندگی و خوشبختی و شاد زیستن فقط با داشتن پول تضمین نمیشود، بسیاری از چهره های مشهور و بازیگران با همان چیزهایی سر و کله می زنند که دیگر مردم عادی با آها مواجهند.

در ادامه مطلب بازیگرانی را معرفی کرده ایم که از مشکلات روانی رنج میبرند ، با مجله گلچین همراه باشید.

 


9. کریس ایوانز

 

 

کریس ایوانز بیان داشته که از اضطراب اجتماعی و صداهای ذهنی رنج میبرد و به بیماری جمع هراسی مبتلاست، او در مصاحبه با مجله رولینگ استون گفته که اغلب در مراسم فرش قرمز یا برنامه های معرفی فیلم دچار این اضطراب میشود و دوست دارد محل را ترک کند.

 


8. دواین جانسون (راک)

 

 

دواین جانسون پس از چندین ضربه جدی در زندگی ، دچار افسردگی شد؛ او در یکی از مصاحبه های خود با هالیوود ریپورتر در سال 2014 گفت: نمیدونستم چرا دلم نمیخواهد هیچ کاری کنم، تا پیش از آن هرگز چنین حسی را تجربه نکرده بودم، اما سپس متوجه شدم که اینها نشانه های افسردگی هستند.

بهترین فیلم های گلشیفته فراهانی
بخوانید

 


7. آنجلینا جولی

 

 

آنجلینا جولی پس از نوجوانی با افسردگی دست و پنجه نرم میکرد، پس از مرگ مادرش در اواخر 2006 یک دوره افسردگی شدید یک ساله را پشت سر گذاشت، او بارها در مصاحبه های خود بیان کرده که همچنان اثرات افصردگی آن سال در زندگی او پدیدار میشود.

 


6. کیت هرینگتون

 

 

کیت هرینگنون، پی از پایان سریال GOT به علت استرس زیاد،خستگی و مصرف الکل بیش از یک ماه در یک مرکز درمانی توانبخشی بستری شده بود، او در این مرکز تحت تربیت روانی، مدیتیشن و درمان رفتار شناختی برای مبارزه با استرس و مقابله با استرس و مقابله با احساسات منفی قرار گرفت.

 


5. رایان رینلولدز

 

 

رایان رینلولدز در مصاحبع سال گذشته خود گفته که اضطراب و تشویش او در نتیجه بی مهری طرفدارنش سبب شده تا هر از چند گاهیی شدیدا بیخواب شود و همسرش بوده که به وی کمک کرده تا این شرایط را پشت سر گذاشته و بتواند موفقیت های فعلی خود را کسب کند.

 


4. لئوناردو دیکاپریو

 

 

لئوناردو دیکاپریو در سال 2007 اقرار کرده که به شدت از بیماری وسواس رنج میبرد. طبق این گزارش موقع فیلمبرداری فیلم هوانورد ، ا اغلب دیر به لوکیشن میرسید چون اصرار داشت قدم هایش را جایی بگذارد که در آنجا کثیفی یا آدامس چسبیده نباشد!

پر درآمدترین بازیگران مرد در سال 2020
بخوانید

 


3. اما استون

 

 

اما استون نیز در مورد اختلال اضطراب خود بارها گفته است. او در کودکی بارها مورد جملات عصبی قرار گرفته و به شدت مضطرب است و حتی هیولای سبز رنگی که در سن 9 سالگی ترسی مکرده بوده تا اضطرابش را نشان دهد ا نیز، چندی پیش به نمایش عمومی گذاشت.

 


2. جیم کری

 

 

جیم کری را همیشه با چهره خندانش به یاد می آوریم اما او مدتی با افسردگی شدیدی دست و پنجه نرم میکرد ؛ اتفاقات بدی در زندگی شخصی او افتاد و خودکشی نامزد سابقش، تاثیر عمیقی بر وضعیت روجری کری گذاشت، اما او آنقدر قوی بود که توانست تا حد زیادیاز عهده ی وضعیت بد روحی اش بربیاید.

 


1. جانی دپ

 

 

جانی دپ مدتی پیش در مصاحبه ای صادقانه گفتک من در بدترین حالتی بودم که میتونم برای خودم تصور کنم و دیگر نتوانستن رنج بیشتر را تحمل کنم! جانی حرف های زیادی درباره اتفاقی که در زندگی اش افتاد بار گفتن ندارد، اما مهم این است که او پذیرفت که مشکلی وود دارد و تلاش میکند که آن را حل کند.

 

0 0 رای
Article Rating
دنبال کنید
Notify of
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین ها
جدیدترین ها بیشترین رای
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها
علی
علی
5 months ago

خیلی پست عالیی بود؛ و واقعا من هرگز فکرشو نمیکردم که بازیگرای معروف هالیود هم درگیر اختلالات اعصاب باشن، راستش خودمو باخته بودم سابقه خودکشی و مصرف شبانه یعنی فقط شب رو تا 14 قرص بدستور دکتر داشتم و در تیمارستان 18 روز بستری بودم! این پستو خوندم واقعا بهم یه حس خوبی دست داد! امیدوارم همه چه بازیگرا مثل هالیودی ها و غیره و چه مردم عادی از این بیماری شفا پیدا کنیم و راحت بشیم چرا که واقعا مصرف دارو ها تاثیر مخرب بسیاری دارد. و من الله توفیق باتشکر از مجله گلچین