تاریخ رسمی اکران فیلم های جدید مارول مشخص شد

مهر ۴, ۱۳۹۹
تاریخ رسمی اکران فیلم های جدید مارول مشخص شد

این روزها افراد زیادی در انتظار مشخص شدن وضعیت فیلم‌های مارول و تاریخ اکران آنها هستند و آنطور که مشخص است باید مدت زمان بیشتری را برای تماشای ابرقهرمان‌های این استودیو منتظر بمانند چراکه کمپانی دیزنی طی یک بیانیه رسمی اعلام کرده است که تمامی آثار مشترک این کمپانی و استودیو مارول با تاخیر و در تاریخ جدیدی منتشر خواهند شد.


فیلم Black Widow

بنابر گزارشات منتشر شده، فیلم مورد انتظار “Black Widow” که در ابتدا برای اکران در تابستان برنامه ریزی شده بود و سپس اکران آن به ماه نوامبر موکول شد.


فیلم Eternals

در تاریخ ۷ می ۲۰۲۱ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) به روی پرده خواهد رفت. به دنبال تاخیر ایجاد شده در روند اکران این فیلم، فیلم  “Eternals” نیز با تاخیر و در تاریخ ۵ نوابر ۲۰۲۱ (۱۴ آبان ۱۴۰۰)‌ اکران خواهد شد؛ پیش از اکران این فیلم برای فبریه ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده بود.


فیلم Shang-Chi

فیلم “Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings” دیگر عنوان مشترک استودیو مارول و کمپانی دیزنی است که تاریخ اکران آن تغییر پیدا کرده است؛ مراحل فیلمبرداری این عنوان هم‌اکنون در کشور استرالیا در حال انجام است و بنابر اعلام کمپانی دیزنی در تاریخ ۹ جولای ۲۰۲۱ (۱۸ تیر ۱۴۰۰) اکران می‌شود. پیش از این گمان می‌رفت که این اثر در ماه می ۲۰۲۱ به روی پرده خواهد رفت.

فرار عروسک آنابل از موزه ! | شایعه یا واقعیت ؟
بخوانید

 

3 2 رای ها
Article Rating
دنبال کنید
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها