همه فیلم ها و سریال های بتمن (بخش اول)

مهر ۵, ۱۳۹۹
همه فیلم ها و سریال های بتمن (بخش اول)

به دلیل محبوبیت زیاد شخصیت بتمن ، فیلم ها و سریال های زیادی از این شخصیت ساخته شده است و دی‌ سی کامیکس روز ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) را به عنوان روز جهانی بتمن معرفی کرده است . ما به دلیل زیاد بودن فیلم های بتمن این مقاله را در 5 بخش منتشر می کنیم . (بخش اول)

ما در مقاله قصد داریم به تمامی فیلم ها و سریال های بتمن بپردازیم . در ادامه با مجله گلچین همراه باشید .


1. 2008 The Dark Knight

بتمن به کمک سرگرد جیم گوردون و دادستان جدید هاروی دنت، شهر را از وجود آخرین خانواده‌های تبهکاری پاک می کند. همکاری این سه نفر ظاهرا موثر واقع می شود، اما طولی نمی کشد که خود را در مقابل هرج و مرج های یک تبهکار جدید به نام جوکر، عاجز می بینند.


2. 2012 The Dark Knight Rises

هشت سال بعد از اینکه بتمن تمام جنایت های هاروی دنت را گردن میگیرد، رهبر گروهی از تروریست ها به نام بین ، شهر گاتهام را ویران می کند و اینگونه است که شوالیه تاریکی برای محافظت از شهر باز می گردد .

تاریخ اکران فیلم wonder woman 1984 دوباره به تعویق افتاد
بخوانید

3. 1992 Batman: The Animated Series

هنگامی که تاجر های فاسد و ” پنگوئن دلقک ” نقشه ای را برای تسلط بر شهر ” گاتهام ” می کشند تنها بتمن است که قادر به متوقف کردن آن می باشد. در همین زمان ” زن گربه ای ” در سر راه …. .


4. 1997 The New Batman Adventures

آینده ای دورتر و ماجراهایی تیره تر از بتمن و رابین با همکاری زن خفاشی . . .


5. 2016 Batman v Superman: Dawn of Justice

بتمن که از عملکرد ابرقهرمان خدامانند، سوپرمن در هراس است خود تبدیل به ناجی جدید شهر گاتهام می شود. زمانی که بتمن و سوپرمن در جنگ با یکدیگر به سر می‌برند، تهدیدی تازه نسل بشر را در خطر بزرگتری از آنچه با آن رو به رو بودند قرار می دهد …


6. 2017 The Lego Batman Movie

موضوع این قسمت از سری انیمیشن های لِگو در مورد “بروس وین” می باشد که نه تنها باید با جنایتکاران شهر گاتهام مبارزه کند ، بلکه مسئولیت یک پسر را بر عهده دارد تا …

تعویق فیلم های مارول و دیزنی به دلیل ویروس کرونا
بخوانید

7. 2005 Batman Begins

بروس وین که در تمام عمرش، شهر خود، گاتهام را غرق در فساد و خلاف دیده است، تصمیم می گیرد به قهرمانی تبدیل شود که گاتهام بیشتر از هر چیزی به آن نیاز دارد ، یعنی بتمن.


8. 2016 Batman: Return of the Caped Crusaders

زمانی که پنگوئن، جوکر، ریدلر و کت‌وومن استعداد های شرورانه‌ شان را با هم ترکیب می کنند تا گاتهام را به وحشت بیاندازند ، بتمن و رابین چالش بزرگی را پیش روی خود می بینند …


9. 2018 Batman Ninja

بتمن در کنار دوستان و دشمنانی که دارد، خودش را از شهر مدرن گاتهام سیتی در دوران فئودال ژاپن می‌یابد و …


10. 1989 Batman

بروس وین به عنوان شوالیه تاریکی شهر گاتهام به نبرد با جنایتکاران بر می خیزد و با اولین دشمن بزرگ خودش ، یعنی جوکر روبرو می شود .

0 0 رای
Article Rating
دنبال کنید
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها