سریال مستقل شخصیت Peacemaker با بازی جان سینا ساخته خواهد شد

3 هفته پیش
سریال مستقل شخصیت Peacemaker با بازی جان سینا ساخته خواهد شد

شخصیت پیس‌میکر (Peacemaker) با بازی جان سینا (John Cena)‌ یکی از اعضای جدید جوخه خودکشی در فیلم ‘’Suicide Squad 2’’ به کارگردانی جیمز گان (James Gunn) است و بنابر گزارشات منتشر شده، این‌گونه به نظر می‌رسد که شبکه استریم HBO Max ساخت سریال جدیدی را با محوریت پیشینه این شخصیت سفارش داده است.


براساس این گزارش می‌دانیم که جیمز گان شخصا نگارش فیلمنامه هشت قسمت ابتدایی و کارگردانی برخی از قسمت‌های این سریال از جمله قسمت اول آن را برعهده خواهد داشت. جیمز گان همچنین به همراه پیتر سافران (Peter Safran)، تهیه کننده پروژه دنباله فیلم ‘’Suicide Squad’’، به عنوان تهیه کننده اجرایی در پروژه این سریال حضور دارند. شروع مراحل تولید این سریال برای اوایل سال ۲۰۲۱ و پیش از شروع کار جیمز گان روی پروژه فیلم جدید فرنچایز ‘’Guardians of the Galaxy’’ برنامه ریزی شده است.

جیمز گان همچنین در بیانیه‌ای نظر خود را در مورد انتشار خبر ساخت سریال ‘’Peacemaker’’ اعلام داشته که بخشی از آن به شرح زیر است:

نتفلیکس سریال Money Heist را برای فصل پایانی تمدید کرد
بخوانید

«این سریال فرصتی است که از تمامی مشکلات موجود در دنیای امروزی فاصله بگیریم و وارد زندگی این ابرقهرمان/ابرشرور دنیای دی‌سی شویم. من برای ساخت دنباله فیلم ‘’Suicide Squad’’، آوردن این شخصیت به جلوی دوربین و ساخت یک سریال مستقل براساس گذشته وی بسیار هیجان زده‌ام. البته نباید فراموش کنیم که وجود فرصتی برای تجربه همکاری مجدد با جان، پیتر و تمامی دوستان‌مان در استودیوی وارنر برادرز برای من افتخار بزرگی است.»

به دنبال انتشار بیانیه جیمز گان، جان سینا نیز نظر خود در مورد ساخت این سریال منتشر کرده است.

«همانطور که پیش از این نیز اعلام کرده بودم، حضور در پروژه فیلم ‘’Suicide Squad’’ و کار کردن با جیمز گان برای من افتخار و فرصت بزرگی است. من به طرز غیرقابل باوری برای وجود امکان همکاری مجدد با وی هیجان زده هستم. ما نمی‌توانیم برای نشان دادن نتیجه کارمان به طرفداران صبر کنیم.»

پیس‌میکر شخصیتی است که توانایی زیادی را در استفاده از سلاح‌های مختلف دارد و به هرقیمتی به دنبال دست‌یابی به صلح است؛ وی برای رسیدن به هدف خود حد و مرزی ندارد و اهمیتی به این موضوع نمی‌دهد که برای رسیدن به صلح چند نفر نیاز است که کشته شوند!

پربیننده ترین برنامه‌های شبکه سه در تابستان 99
بخوانید

هنوز جزییات بیشتری از این پروژه در دسترس نیست.

0 0 رای
Article Rating
دنبال کنید
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها