کمدین هایی که زندگی غم انگیزی داشته ند

مرداد ۲۵, ۱۳۹۹
کمدین هایی که زندگی غم انگیزی داشته ند

همه تصور میکنند که کمدین ها شادترین آدم های روی زمینن ، اما توی اغلب موارد اینطور نیست!

در این مطلب قصد داریم به کمدین هایی بپردازیم که زندگی غم انگیزی داشته اند ؛ حتی یکی از آنها نیز خودکشی کرده و به زندگی اش پایان داده است ؛ با مجله گلچین همراه باشید.


جیم کری

جیم کری یکی از بزرگترین کمدین های تاریخ که در نقش های کمدی زیادی حضور پیدا کرده ، بعد از خودکشی نامزدش دچار افسردگی بسیار شدیدی شد.

هر چند او موفق شد افسردگی خود را درمان کند ؛ اما این اتفاق به قدری برایش ناراحت کننده بود که در این سال های اخیر کم تر از همیشه لبخند را در چهره او میبینیم.


رابین ویلیامز

رابین ویلیامز به عنوان یکی از بزرگترین طنزپردازهای جهان ، در فیلم های کمدی زیادی به ایفای نقش پرداخت و استندآپ کمدی هایش لحظات خاطره انگیزی را در ذهن مردم ایجاد کرد.

اما او بر خلاف ظاهرش ، یک انسان تنها و ناراحت بود. او سال ها با بیماری افسردگی دست و پنجه نرم کرد تا اینکه در سن 63 سالگی به شکل ناراحت کننده ای به زندگی خودش پایان داد.

بهترین فیلم های گلشیفته فراهانی
بخوانید

روآن اتکینسون (مستربین)

روآن اتکینسون یکی دیگر از موفق ترین و مشهورترین کمدین های جهان با وجود ثروت سیصد میلیون دلار دارایی خالص، مدت هاست که دیگر انسان شادی نیست.

او در سال 2012 برا همیشه با نقش “مستربین” خداحافظی کرد و گفت: روحیه کودکانه و طنز در من از بین رفته و دیگر از بازی در چنین نقشی لذت نمیبرم.

0 0 رای
Article Rating
دنبال کنید
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها