5 سریال شبیه به سریال “Emily in Paris” که باید ببینید

آبان ۴, ۱۳۹۹
5 سریال شبیه به سریال “Emily in Paris” که باید ببینید

سریال امیلی در پاریس از نتفلیکس  تلاقی بین فیلم بلند «سابرینا» آدری هپبورن و فیلم اصلی «جنسیت و شهر» از دارن استار ،بینندگان را به یک سفر در اطراف زرق و برق دارترین گوشه های پاریس می برد. این درام ماجراهای امیلی کوپر (لیلی کالینز) را دنبال می کند ، یک دختر بیست و چند ساله جذاب که در شیکاگو زندگی می کند و شغلش در یک شرکت بازاریابی او را به مدت یک سال به پاریس می برد.اگر از طرفداران امیلی در پاریس هستید،این لیست برای شما جمع آوری شده که دارای فیلم های مشابه ایی است که ما فکر می‌کنیم از آن ها لذت میبرید.

دانلود سریال Emily in Paris


5. Gossip girl

این سریال زندگی گروهی از دانش آموزان یک دبیرستان نخبه NYC را دنبال می کند که آنها عشق ، زندگی و اختلافات بین فردی خود را مرور می کنند، درحالی که زندگی آن ها به نظر بی نقص و عالی می‌آید اما هرکدام دچار چالش هایی هستند که در طول سریال بررسی میشود. این سریال  را می توان یک درام نوجوانانه قلمداد کرد.‘Gossip Girl’ سبب موفقیت و دیده شدن بازیگرانی از جمله بلیک لایولی ، لیتون میستر و پن بادگلی شد.

6 سریال جذاب و دیدنی شبیه به سریال "سومین روز" (The Third Day)
بخوانید

 


4. Pretty little lier

درست مانند «امیلی در پاریس» ،سریال «Pretty Little Liars» پر از شخصیت های زیبا و خوش پوش است. Pretty Little Liars زندگی یک گروه دوست به ظاهر صمیمی را دنبال می کند. دسته آنها سریعتر از آنچه تصور می کردند از بین می رود زیرا یکی از آنها از  و همه تاریک ترین اسرار آنها شروع به حل شدن می کند. در وجه نمایشی ، یک سریال هیجان انگیز درام-رمزآلود است.

 


3. Younger

آنها می گویند سن فقط یک عدد است ، اما در اینجا لزوما اینگونه نیست. سریال پرطرفدار “جوان تر” یک مادر تنها ، لیزا (ساتن فاستر) را دنبال می کند ، که پس از مواجه شدن با رد شغل های متعدد به دلیل سن ، بهتر فکر می کند و با گفتن سن بیست و شش سالگی به جای چهل،به یک انتشارات، کار جدیدی را شروع می کند.مثلث عاشقانه و درام در محل کار و لحظات آشوب آور در پی تلاش برای حفظ شغل خود که داستانی هیجان انگیز را به وجود می آورد. «جوان تر» نیز محیط  مشابهی با «امیلی در پاریس» دارد.

6 سریال برتر مشابه سریال "Ratched" که باید ببینید
بخوانید

 


2. Girl boss

“Girlboss” شرح جزئیات داستان بنیانگذار Nasty Gall را در فراز و نشیب های او تا رسیدن به موفقیت دنبال میکند. داستانی همه جانبه از شخصیت اصلی که زندگی خود را از آغاز گذشته نگران کننده اش روایت می کند که پر از سرقت های کوچک ، اتومبیلرانی و غیره بوده است و تنها یک ایده او را به جایی که الان هست می‌آورد. این فیلم کمتر دیده شده میتواند مناسب این لیست باشد.

 


1. Jane by design

جین کویمبی ، یک نوجوان سرزنده است که کار رویایی خود را به عنوان مجری مد گری موری (اندی مک داول) انجام می دهد. سو تفاهمی او را به سمت دو زندگی مخفی سوق می دهد – یکی در دبیرستان و دیگری در مد. گرچه خوشگذرانی های جین برای حفظ هویت واقعی خود خنده دار است ، اما احساسات عجیب و غریب  او چیزی نیست که بتواند به او در پیشرفت کمک کند. اگر سفر امیلی به پاریس را دوست داشتید این سریال نیز میتواند مورد علاقه شما باشد.

 


امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید

دانلود سریال Emily in Paris


منبع : thecinemaholic

0 0 رای
Article Rating
دنبال کنید
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها