5 فیلم با موضوع بورس

شهریور ۲۶, ۱۳۹۹
5 فیلم با موضوع بورس

به تازگی بورس جای خود را میان مردم باز کرده است و گرد و خاک زیادی به پا کرده و حتی درباره ی بورس فیلم هایی ساخته شده است که ما در این مقاله قصد داریم به 5 فیلم که با موضوع بورس ساخته شده اند ، بپردازیم .


1. 2013 The Wolf of Wall Street

این فیلم براساس خاطرات نویسنده و گزارشگری به نام جوردن بلفورت ساخته شده است که در آن لئوناردو دی کاپریو نقش یک داعم الخمر و دلال شرکت های سهام را بازی می کند که در سال ۱۹۹۸ وی بدلیل تقلب های امنیتی ، پول شویی تحت تعقیب و به ۲۲ ماه حبس در زندان فدرال محکوم می شود .

دانلود فیلم The Wolf of Wall Street


2. 2016 Team Spirit

فیلم قصد دارد به جنبه های کمتر شناخته شده‌ی فعالیت های تجاری درون یکی از بزرگترین بانک های دنیا بپردازد. یک تاجر 31 ساله در این بانک اختلاسی بزرگ انجام میدهد و…

دانلود فیلم Team Spirit


3. 2017 Becoming Warren Buffett

این مستند در مورد “وارن بافِت”، کارآفرین، بازرگان، سرمایه‌گذار و نیکوکار آمریکایی است، که به‌عنوان موفق‌ترین سرمایه‌گذار قرن بیستم شناخته می‌شود. او با دارایی خالص بیش از 60 میلیارد دلار، سومین میلیارد جهان است.

دانلود فیلم Becoming Warren Buffett


4. 2015 The Big Short

چهار شخص خارج از نظام سرمایه داری که شکست قیمت خانه و اوضاع اقتصادی را در میانه دهه اول قرن بیست و یکم پیش بینی کرده اند، به خاطر عدم پیش بینی این اتفاق و البته طمع بانک ها، تصمیم به مبارزه با بانک ها می گیرند …

دانلود فیلم The Big Short


5. 2011 Margin Call

داستان فیلم یک دوره ۲۴ ساعته در اوایل سال ۲۰۰۸ که بحران مالی امریکا را فرا گرفته بود را روایت میکند که در آن افراد کلیدی یک بانک سرمایه گذاری با یک وضعیت اضطرای مالی مواجه میشند و در عین حال هر حرکتی از آن ها پیامد های شخصی و اخلاقی ای را در پی دارد.

دانلود فیلم Margin Call


امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید

آخر هفته فیلم چی ببینیم ؟ (شماره 1)
بخوانید

 

0 0 رای
Article Rating
دنبال کنید
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها