8 فیلم شبیه به سریال پسران “The Boys”

مهر ۱۳, ۱۳۹۹
8 فیلم شبیه به سریال پسران “The Boys”

سریال The Boys، نخست یک برداشت منحصر به فرد از ابرقهرمانان است. پسران اکنون در فصل دوم خود به یکی از محبوب ترین سریال های تلویزیونی تبدیل شده است. این مجموعه بر اساس کمیک های Garth Ennis ساخته شده و در جهانی قرار دارد که ابرقهرمان ها در آن وجود دارند. برخی از ابر قدرت های این سریال در واقع افرادی شروری هستند که توسط شرکت های بزرگ استخدام شده اند و این درحالی است که مردم سعی در متوقف کردن آن ها دارند.

این سریال ابرقهرمانی توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.

در ادامه با معرفی فیلم های شبیه به این سریال با مجله گلچین همراه باشید.

دانلود سریال “The Boys”


8. Avengers 2012

درنگاه اول ، به نظر می رسد انتقام جویان و پسران در نحوه به تصویر کشیدن ابرقهرمانان کاملاً متضاد هستند ، اما شباهت های جالب توجهی وجود دارد. انتقام جویان برخی از شاخص ترین قهرمانان مارول را در اولین فیلم تیمی MCU گرد هم می آورد و همانند سریال پسران قهرمانان در تلاش برای سرکوب شرارت و جنایت هستند.فیلم Avengersاز لحاظ بسیاری مناسب این لیست می‌باشد چرا که داستان و ژانر مشابه ایی با فیلم The boys دارد.


7. Fight club 1999

در حالی که به نظر می رسد در سریال پسران ابرقهرمانان در مرکز نمایش قرار دارند اما در حقیقت  پسران نمایشی از هرج و مرج آمریکای بزرگ است. Fight Fight همچنین با طنز نمایشی خود این موضوع را هدف قرار میدهد که با داستانی پر از خشونت وحشیانه نیز پوشانده میشود. در این فیلم ادوارد نورتون به عنوان مردی زندگی می کند که زندگی پیش پا افتاده ای دارد که توسط شخصی به نام تایلر دوردن به دنیای باشگاه های مبارزه زیر زمینی وارد میشود. نه تنها شباهت هایی در نحوه پذیرش شخصیت های Fight Club از شرکت های قدرتمند وجود دارد ، بلکه قرار گرفتن هیو،شخصیت فیلم در دنیای قدرت در The Boys نیز مشابه این فیلم است.

10 فیلم برتر اکشن لیام نیسون بر اساس امتیاز IMDB
بخوانید

6. Inglourious Basterds 2009

بسیاری از ابرقهرمانان «پسران» به دلیل رعب و وحشتی که می توانند بی دلیل ایجاد کنند ، ترسناک هستند،اما تماشای چنین شخصیت های شیطانی که از طرف بوچر و تیم هایش  هم میتواند هیجان انگیز باشد.Inglourious Basterds داستان انتقام دیگری است که در آن قهرمانان به همان اندازه شرور بی رحم هستند. برد پیت نقش رهبر گروهی از سربازان یهودی را که نازی ها را شکار می کنند ، بازی می کند.هیجان و وحشتی که در دل ببینده از دیدن این فیلم ایجاد میشود میتواند همانند سریال The boys سرگرم کننده باشد.


5. The Incredibles 2004

از نظر داستانی ، The Incredibles  با پسران تفاوت هایی دارد. با این حال ، هر دو در جستجوی جهانی که در آن ابرقهرمان ها وجود دارند ،به پیش میروند.این فیلم پیکسار، یک خانواده ابرقدرت را دنبال می کند که وقتی ابرقهرمانان غیرقانونی اعلام می شوند ، مجبور می شوند ماهیت واقعی خود را پنهان کنند. بدیهی است که The Incredibles با بررسی این واقعیت به اندازه The Boys تاریک نیست،اما به شباهت های هست که آن را برای این لیست مناسب میکند.


4. Mystery men 1999

گذشته از همه اصطلاحات و شایعه ها، پسران فقط یک برداشت سرگرم کننده و شوخ طبعانه از ابرقهرمانان است ولی یکی از فیلم های ابرقهرمانی کم سابقه ، Mystery Men 1999 است. در دنیایی که ابرقهرمانان بزرگ توسط شرکت های بزرگ حمایت مالی می شوند ، این فیلم گروهی از مبارزان  را دنبال می کند که سعی دارند شهرت خود را به دست آورند.Mystery Men قبل از رونق واقعی فیلم ابرقهرمانی اکران شد ، بنابراین اکنون حتی فوق العاده تر است. با بازیگران توانا فراوان ، این یک گوهر ندیده شده است.

نقد و بررسی فیلم اسکندر 2004 Alexander
بخوانید

3. Super 2010

جیمز گان پیش از این که بخواهد فیلم های ابرقهرمانی خودش را برای مارول و دی سی بسازد ، داستان بسیار تاریک تری از یک ابرقهرمان در Super را کارگردانی میکند. رین ویلسون در نقش کسی بازی می کند که برای گرفتن همسرش از یک فروشنده مواد مخدر ، به عنوان قهرمانی به نام کریمسون بولت لباس می پوشد.قهرمان این فیلم، یکی دیگر از مبارزان جنایت بدون وقفه است که احتمالاً بیشتر تهدید است تا کمک. سوپر با خشونت خود به طرز شگفت انگیزی بی رحمانه است و در عین حال با شوخ طبعی سیاه و سفید مشکوکی همراه است.


2. Watchmen 2009

قبل از اینکه سریال تحسین شده Watchmen جنبه تاریک ابرقهرمانان را بررسی کند ، زک اسنایدر اقتباسی از رمان پیشگام آلن مور را کارگردانی کرد. این فیلم که در واقعیتی متناوب تنظیم شده است ، توطئه ای را دنبال می کند که با مرگ یک نابغه سابقه دار آغاز شده است. این ابرقهرمانان مانند The Boys اغلب قهرمانانی صالح مانند کاپیتان آمریکا و سوپرمن نیستند. Watchmen یک داستان تاریک است که پر از شخصیت های به یاد ماندنی و لحظات تکان دهنده است.


1. Deadpool 2016

Deadpool یکی دیگر از طراوت و جذابیت های  سبک ژانر ابرقهرمان است که در آن رایان رینولدز به عنوان مزدور پرحرفی حضور دارد. این خشونت همچنین بسیار تکان دهنده است زیرا Deadpool کار های خشونت آمیزی را فقط برای سرگرمی انجام میدهد و در واقع آدم هارا قربانی سرگرمی خود میکند.شرورت های این فیلم،آن را برای این لیست مناسب میکند.

 


امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید


منبع : screenrant

 

0 0 رای ها
Article Rating
دنبال کنید
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها